Tkaniny włoskie sklep internetowy - logo

Zamówienia telefoniczne 22 828 48 84

twoje zakupy TWOJE ZAKUPY: 0,00 zł


Ekskluzywny francuski jedwab drapee fuksja zieleń szmaragdowa

23,90 zł za 1 szt (10 cm)

Opis

GATUNEK: jedwab drapee

SKŁAD: jedwab naturalny

SZEROKOŚĆ: 90 cm

KOLOR: fuksja, magenta

OPIS:  lekki, nieprzezroczysty, plastyczny, odporny na zagniecenia, lekko sztywny, o karbowanej strukturze przestrzennej, matowy i mięsisty, podatny na układnie.

ZASTOSOWNIE: sukienka, żakiet, płaszcz wizytowy, kostium damski

INFORMACJE DODATKOWE: wysokiej klasy jedwab kostiumowo-sukienkowy Drapee, o gramaturze 290, pozwalający na szycie odzieży okazjonalnej i wizytowej, zachowuje się w chwycie jak żakard jedwabny, jest miękki i przyjemny w dotyku. Subtelny połysk jedwabnej nitki nadaje mu niepowtarzalny charakter, Jedwab produkowany ręcznie!

Ilość:

Tkaniny-italia.pl to profesjonalny sklep internetowy z wysokogatunkowymi, naturalnymi tkaninami włoskimi. W naszej ofercie znajduje się ponad 100 najwyższej jakości tkanin, zamawianych bezpośrednio we Włoskich Fabrykach. Wszystkie tkaniny są nowe oraz starannie wyselekcjonowane - nie posiadają żadnych wad produkcyjnych ani skaz.
Nowe tkaniny sprowadzamy kilka razy w sezonie, dzięki czemu bardzo często aktualizujemy nasz asortyment. Tkaniny można kupować poprzez sklep internetowy, ale zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie.