Tkaniny włoskie sklep internetowy - logo

Zamówienia telefoniczne 22 828 48 84

twoje zakupy TWOJE ZAKUPY: 0,00 zł


Luksusowy karakuł firmowy złoto czerń

46,00 zł za 1 szt (10 cm)

Opis

GATUNEK: wzór futra typu karakuł firmowy

SKŁAD:  50% wiscoza, 38% bawełna, 12%polyamid

SZEROKOŚĆ: 150 cm

GRAMATURA: 690 gr

KOLOR: głęboka czerń pokryta złotem ( kolor czysty prawdziwy)

OPIS: gęsty, gruby, zwarty, odporny na zagniecenia, jedwabisty w dotyku, miękki, dosyć lejący,plastyczny, na zwartym tkaninowym podkładzie 

ZASTOSOWANIE: płaszcz damski, kurtka, peleryna (nadaje się również na płaszcze szlafrokowe). Należy szyć na podszewce jak typowe tkaniny płaszczowe.

INFORMACJE DODATKOWE: bardzo wysokiej jakości luksusowa tkanina o wzorze karakuła o krótkim 4 mm włosie płaskim przylegającym, pokryta równomiernie warstwą złota. delikatnie mieni się -  przepięknie wygląda na żywo. Produkowana we Włoszech, tkanina z pokazu mody. 

Najmodniejszy trend sezonu - złoto i efekt futra!

Ilość:

Tkaniny-italia.pl to profesjonalny sklep internetowy z wysokogatunkowymi, naturalnymi tkaninami włoskimi. W naszej ofercie znajduje się ponad 100 najwyższej jakości tkanin, zamawianych bezpośrednio we Włoskich Fabrykach. Wszystkie tkaniny są nowe oraz starannie wyselekcjonowane - nie posiadają żadnych wad produkcyjnych ani skaz.
Nowe tkaniny sprowadzamy kilka razy w sezonie, dzięki czemu bardzo często aktualizujemy nasz asortyment. Tkaniny można kupować poprzez sklep internetowy, ale zapraszamy także do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie.